روال کار و روش‌های همکاری

پسماندهای بیمارستانی یا پسماند بیومدیکال

مراکز درمانی در سطح شهر تهران، و کلا تمام فعالیت‌ها و صنوفی که ضایعات بیومدیکال تولید می‌کنند مثلا مراکز ترک اعتیاد، کلینیک‌های دندان‌پزشکی، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و ... موظف هستند این نوع پسماند را با استانداردهای پزشکی و دقت لازمه، بسته‌بندی نموده و برای حمل آن با سازمان پسماند شهرداری تهران، عقد قرارداد نمایند.

همیار سلامت

پسماندهای عادی

سازمان مدیریت پسماند سالیان متمادی در زمینه جمع‌آوری پسماندهای شهروندان محترم تهرانی و غیر تهرانی بوده‌ است، چه در سطح خیابان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری تا مراکز بارگیری منطقه‌ای و چه در سطح بارگیری از سایت‌های منطقه‌ای تا مراکز بازیافت یا دفن زباله.
این فرآیندها همواره در قالب مناقصات شهرداری تهران و دیگر شهرها صورت گرفته و خوشبختانه سازمان توانسته رضایت کارفرمایان محترم را برآورده سازد.

حمل و نقل مواد سوختی و کالا

متناسب با روال‌های قانونی واسپاری کارها به بخش خصوصی، همیار سلامت در مناقصه‌های مختلف که بصورت شفاف و عادلانه برگزار گردد، شرکت کرده و از رقابت استقبال می‌نماید.
لطفا برای اطمینان از انجام صحیح و به موقع پروژه‌های حمل و نقل خود با مدیریت بازاریابی، با شماره روابط عمومی تماس بگیرید یا متن مناقصه عمومی/محدود خود را به این شرکت فکس یا ایمیل نمایید.

همیار سلامت
همیار سلامت

خدمات GPS

این شرکت برای کارفرمایان محترم فرصت پیگیری بارهای خود را فراهم می‌سازد. خدمات در سطوح مختلف برای اطمینان از سلامت و موقعیت خودروهای حمل‌و‌نقل و بار همراه ارائه می‌گردد که متناسب با نیاز کارفرما قابل توسعه است.

تضمین کیفیت کار

همیار سلامت با اجرای طرح ساماندهی و باز تعریف مشاغل خود، نظارت بر عوامل انسانی، انجام نظرسنجی و سنجش رضایت مشتریان و کارفرمایان و اخذ گواهینامه‌های لازم نظیر، گواهی سلامت کارکنان و ... کیفیت انجام تعهدات خود را تضمین کرده است.

همیار سلامتی