روال کار و روش‌های همکاری

پسماندهای بیمارستانی یا پسماند بیومدیکال

مراکز درمانی در سطح شهر تهران، و کلا تمام فعالیت‌ها و صنوفی که ضایعات بیومدیکال تولید می‌کنند مثلا مراکز ترک اعتیاد، کلینیک‌های دندان‌پزشکی، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و ... موظف هستند این نوع پسماند را با استانداردهای پزشکی و دقت لازمه، بسته‌بندی نموده و برای حمل آن با سازمان پسماند شهرداری تهران، عقد قرارداد نمایند.
شرکت پسماند اینگونه قرارداد را جهت اجرا و سرویس‌دهی در سطح خوب و مورد انتظار نخبگان اهل فن، به شرکت مرزبار می‌سپارد و شرکت مرزبار در این خصوص جوابگوی کارفرمایان مخترم در سطح شهرداری و شهروندان تهران خواهد بود.

شرکت مرزبار

پسماندهای عادی

شرکت مرزبار سالیان متمادی در زمینه جمع‌آوری پسماندهای شهروندان محترم تهرانی و غیر تهرانی بوده‌ است، چه در سطح خیابان‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری تا مراکز بارگیری منطقه‌ای و چه در سطح بارگیری از سایت‌های منطقه‌ای تا مراکز بازیافت یا دفن زباله.
این فرآیندها همواره در قالب مناقصات شهرداری تهران و دیگر شهرها صورت گرفته و خوشبختانه مرزبار توانسته رضایت کارفرمایان محترم را برآورده سازد.

حمل و نقل مواد سوختی و کالا

متناسب با روال‌های قانونی واسپاری کارها به بخش خصوصی، شرکت مرزبار در مناقصه‌های مختلف که بصورت شفاف و عادلانه برگزار گردد، شرکت کرده و از رقابت استقبال می‌نماید.
لطفا برای اطمینان از انجام صحیح و به موقع پروژه‌های حمل و نقل خود با مدیریت بازاریابی شرکت مرزبار، با شماره ............. تماس بگیرید یا متن مناقصه عمومی/محدود خود را به این شرکت فکس یا ایمیل نمایید. (شماره فکس: ............. ایمیل: info@marzbar.ir)

شرکت مرزبار
شرکت مرزبار

خدمات GPS

این شرکت برای کارفرمایان محترم فرصت پیگیری بارهای خود را فراهم می‌سازد. خدمات در سطوح مختلف برای اطمینان از سلامت و موقعیت خودروهای حمل‌و‌نقل و بار همراه ارائه می‌گردد که متناسب با نیاز کارفرما قابل توسعه است.

تضمین کیفیت کار

شرکت مرزبار با اجرای طرح ساماندهی و باز تعریف مشاغل خود، نظارت بر عوامل انسانی، انجام نظرسنجی و سنجش رضایت مشتریان و کارفرمایان و اخذ گواهینامه‌های لازم نظیر، گواهی سلامت کارکنان و ... کیفیت انجام تعهدات خود را تضمین کرده است.

شرکت مرزبار