مراسم تکریم و معارفه معاون خدمات شهریِ سازمان بازرسی

با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران و رئیس سازمان بازرسی برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه معاون خدمات شهریِ سازمان بازرسی

مراسم تکریم دکترعلیرضا خورسندی، معاون خدمات شهری سابقِ سازمان بازرسی و معارفه مهندس میثم عنقایی به عنوان معاون خدمات شهری جدید سازمان بازرسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، طی جلسه ای مراسم تکریم دکتر علیرضا خورسندی، معاون خدمات شهری سابق سازمان بازرسی و معارفه مهندس میثم عنقایی به عنوان معاون جدید خدمات شهری سازمان بازرسی با حضور مصطفی فیضی رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران، مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و دیگر مدیران ارشد این معاونت برگزار شد.

مهندس مجتبی یزدانی در این جلسه با تقدیر از زحمات خورسندی، معاون سابق خدمات شهری سازمان بازرسی به منظور خدمات ارائه شده در این معاونت، برای عنقایی، معاون جدید خدمات شهری سازمان بازرسی آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون نمود.

یزدانی در ادامه با بیان این که حضور بازرسی در کنار مدیران اجرایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: انتظار داریم اشکالات و یا ابهامات در حین انجام امور، در اسرع وقت به مدیران گزارش شود تا اقدامات و برنامه ها با پویایی بیشتر و کمترین خطای ممکن اجرا شود.

وی در ادامه افزود: تمامی روسای سازمان ها و شرکت های این معاونت همانند گذشته همکاری بسیار خوبی با این سازمان داشته و نسبت به رفع مشکلات و موضوعات مرتبط با حوزه کاری خود تلاش مضاعفی داشته باشند تا انشالله بتوانیم خدمات رسانی مطلوبی به شهروندان داشته باشیم و به دنبال آن رضایتمندی مردم تامین گردد.

فیضی: مردم شهرداری را در خدمات شهری می بینند

مصطفی فیضی رییس سازمان بازرسی نیز در این مراسم گفت: حوزه خدمات شهری در شهرداری تهران جزء معدود معاونت ها و سازمان هایی است که ارتباط مستقیمی با مردم دارد و شاید اگر بخواهیم از نگاه عمومی و نگاه شهروندی بیان کنیم، به حق، مردم شهرداری را در خدمات شهری می بینند.  البته این به آن معنا نیست که مردم کاری با حوزه های فنی و عمران، شهرسازی و دیگر قسمت های شهرداری ندارند، بلکه تلاش، نتیجه و نمود بیرونی فعالیت آنها در حوزه  خدمات شهری خلاصه می شود.
رئیس سازمان بازرسی با تاکید بر این که همه ما موظفیم و این فرهنگ و ادب را آموخته ایم که در مقابل مردم خودمان را خادم دانسته و حق سوال را از آنِ مردم بدانیم افزود: در این دوره از مدیریت شهری می توان با افتخار بیان کرد که ما، سطح توقعات را افزایش داده ایم و امروز این سطح خدمات و مدیریت شهری با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست، بلکه این حق مردم بوده است و منتی بر ایشان وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: امروز ما در حوزه خدمات شهری و در یک نگاه در شهرداری تهران، کارفرمای بزرگی هستیم  و کارفرما باید از امکانات خود، خوب استفاده کرده و خوب کار کند و باید توجه داشته باشیم مردم همواره ما را نظاره می کنند و آنان ارتقاء خدمات را به خوبی می بینند و خیلی زود درک می کنند.

فیضی با اشاره به انتخاب درست اولویت ها در خدمات به همراه نظارت مناسب، گفت: کارهای اولویت دار در حوزه خدمات شهری را به اتمام رسانده، همچنین از توانمندی های ایجاد شده در نواحی همچون شورایاری ها استفاده نماییم.

وی وظیفه بازرسی را ارائه نکات و همراهی با مدیران و مجموعه شهرداری دانست و عنوان کرد: بازرسی هیچ وظیفه ای جز رشد و تعالی مدیران و مجموعه شهرداری ندارد و مسئولیت نهایی به مدیران اجرایی باز می گردد.

همچنین  فیضی در این مراسم ضمن تشکر از زحمات علیرضا خورسندی در طول مدت حضور و فعالیت خود در حوزه  خدمات شهری سازمان، ایشان را فردی با سابقه و کوشا دانستند و برای میثم عنقایی به عنوان مدیر جدید این معاونت، آرزوی توفیق و موفقیت نمود و طی حکمی وی را به سمت معاون سازمان بازرسی در امور خدمات شهری و محیط زیست منصوب کرد.